Hakkımızda

Fotokopi Makinesi Kopi Destek Hakkımızda

Kopi destek olarak her marka yazıcı, fax, fotokopi cihazlarındaki deneyim ve tecrübemizi siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.
 
Sunmuş olduğumuz hizmetlerde yetenekli ve tecrübeli çalışanlarımız ve güçlü kurumsal yapımız ile farklılığımızı göstermekteyiz.

Ankara merkezli şirketimiz büyük, orta ve küçük ölçekli işletmeler için en uygun çözümü sunmaktadır. Fotokopi makinesi satış ve kiralama konusunda Kopi Destek bir çok kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.
Fotokopi makinesi satış dışında tamir bakım ve sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Toner dolumu, orijinal ve muadil toner satışı yerinde toner dolum hizmeti gibi bir çok hizmet vermektedir.

Kopi destek olarak kaliteden ödün vermeden,  kaliteli üretim ve sosyal sorumluluk bilincini esas alan anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Alanlarımız

Dijital baskı çözümü alanındaki hizmeti daha da geliştirmek için Şirket, ağda yazdırma, tarama ve elektronik belge yönetimine çözümler sağlamaktadır.

Personellerimiz

Deneyimli kıdemli teknik personelinin gözetiminde seçilen Utax, Canon, Xerox, Ricoh, HP, Nashuatech  modelleri satış, kiralama veya teknik destek hizmeti için sürekli eğitilir.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması Bu yarışmada aday olan kişiler seo analiz yarışmasına katılabilir. Seo Analiz yarışması google’da sıralamaya girenler için başarı sıralaması yapılacak Anahtar kelime Seo analiz google sıralama yarışması‘dır

Fotokopi Makinesi Satış